Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuObliczanie niepewności pomiarupl
Udostępnij Drukuj Pobierz PDF
Osoba kontaktowa
Julia Żarczyńska
info@bnt-sigma.pl
Tel: 616242722
www.bnt-sigma.pl

Język komunikacji:
Angielski, Polski,

Opis przedmiotu zamówienia

Obliczamy niepewność pomiarów oraz niepewność metod badawczych stosowanych w laboratoriach akredytowanych, przyzakładowych laboratoriach nieakredytowanych, laboratoriach działających w ramach struktur państwowych (m.in. Sanepid, WIOŚ).


Informacje uzupełniające

Na podstawie danych dostarczonych przez laboratorium wykonujemy procedurę obliczania niepewności pomiarowej dla wskazanej metodyki badawczej. Proces poprzedzamy rozmową z przedstawicielem laboratorium na temat parametrów metody badawczej, jakie zostały wyznaczone w trakcie walidacji metody badawczej, wyników prowadzonych sprawdzeń w trakcie procesu sterowania jakością badań.
Usługa szacowania niepewności pomiaru obejmuje zidentyfikowanie możliwych źródeł niepewności metody badawczej, obliczenie niepewności standardowych (metodą A lub metodą B), obliczenie niepewności złożonej i niepewności rozszerzonej.
W przypadku pobierania przez laboratorium próbek, możliwe jest również uwzględnienie w budżecie niepewności składowej niepewności związanej z operacją poboru próbki.CPV


  • Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała
  • Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania
  • Usługi środowiska naturalnego

Pliki


image | 45.65 KB
Pobierz
Typ oferty
Sprzedaż
Kraj
Polska
Termin składania ofert
30.08.2021
Ważna od
11.03.2021
Branże
Rolnictwo i leśnictwo, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Doradztwo/consulting/edukacja, Maszyny i urządzenia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Zdrowie i medycyna,
Minimalna wartość zamówienia
2900.00
Waluta
PLN
Nabywcy poza granicami kraju
NIE