Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKraje Związkowe Republiki Austrii - Broszura

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Tomasz Podsiedzik | 2015-12-26 12:48:57
austria, österreich

W załączeniu przekazujemy do Państwa dyspozycji broszurę zawierającą informacje o dziewięciu krajach związkowych Austrii.

Opracowana w Wydziale Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Wiedniu broszura zawiera kompendium niezbędnych informacji zgromadzonych z myślą o polskich przedsiębiorstwach prowadzących działalność gospodarczą w Austrii lub mających taki zamiar w przyszłości.

Prezentując poszczególne landy staraliśmy się wskazać na ich gospodarczą sytuację, tak aby zachęcić potencjalnych polskich przedsiębiorców do podjęcia współpracy z poszczególnymi regionami Austrii. Mamy nadzieję, że zgromadzone w tej broszurze informacje będą pomocne dla współpracy gospodarczej i pozwolą na swobodniejszy i łatwiejszy dostęp do rynku austriackiego.

Zachęcamy również do bieżącego korzystania z opracowań zamieszczanych na naszej stronie internetowej pod adresem www.wien.trade.gov.pl
Pliki do pobrania

landyat16.11.2010
pdf | 7.7 MB
Pobierz