Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuOgłoszenie o aukcji składników rzeczowych majątku ruchomego WPHI Wiedeń w likwidacji.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Lidia Szeląg | 2017-07-31 10:25:26
aukcja, wphi wiedeń w likwidacji,


Ogłoszenie o aukcji

 

Likwidator Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP z siedzibą w Wiedniu ogłasza aukcję składników rzeczowych majątku ruchomego oraz praw na dobrach niematerialnych, uznanych za zbędne lub zużyte.


Aukcja odbędzie się w dniu 18 lipca 2017 r. o godz. 09.00 w siedzibie Wydziału mieszczącym się pod adresem:

 

Titlgasse 15, 1130 Wien

Österreich.

 

Przedmiotem aukcji jest wyposażenie mieszkania służbowego.

 

Aukcja prowadzona będzie na podstawie przepisów rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 4 kwietnia 2017 r. w sprawie szczegółowego sposobu gospodarowania niektórymi składnikami majątku Skarbu Państwa (Dz.U. poz. 729).

 

Warunkiem przystąpienia do aukcji jest wniesienie w gotówce wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej sprzedawanego składnika rzeczowego majątku ruchomego albo prawa na dobrach niematerialnych.

 

Cena wywoławcza najdroższego składnika rzeczowego majątku ruchomego albo prawa na dobrach niematerialnych będącego przedmiotem aukcji nie przekracza kwoty 1 200 zł.

 

Transakcja sprzedaży będzie dokonywana na miejscu w gotówce bezpośrednio po zakończeniu aukcji danego składnika majątku ruchomego.

 

Organizatorowi aukcji przysługuje prawo odwołania aukcji, zmiany jej terminu, a także zamknięcia aukcji bez wybrania którejkolwiek z ofert, bez podania przyczyn.