Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBranżowe Targi IT-EXPO.at - Fachmesse für Business Software, Security & Document Solutions, 31.05.-1.06.2017 Wiedeń

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Lidia Szeląg | 2017-03-30 12:02:59
it, oprogramowanie biznesowe, rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa i dokumentacji


WPHI Wiedeń będzie uczestniczyło w dniach od 31 maja do 1 czerwca 2017 r. w branżowych targach IT-EXPO.at Fachmesse für Business Software, Security & Document Solutions organizowanych w centrum wystawowo-konferencyjnym Austria Center Vienna. Będziemy na nich reprezentować całość polskiej gospodarki, a w szczególności sektor IT.

Zachęcamy polskie firmy z branży IT do uczestnictwa w tych targach w roli wystawców i podajemy kontakt do organizatorów (http://www.it-expo.at/home.html).

W przypadku braku możliwości bezpośredniej obecności na targach deklarujemy możliwość udostępnienia miejsca na naszym stoisku do zaprezentowania Państwa materiałów informacyjno-reklamowych związanych z tematyką targów. Wtedy prosimy o przekazanie tych materiałów na adres pocztowy naszego Wydziału.

Zapraszamy zatem do kontaktu z nami i opracowania wspólnego planu Państwa obecności na tych targach.

 

WPHI Wiedeń wien@trade.gov.pl