Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBAUEN & ENERGIE. Wiedeń, 28-31.01.2016 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Lidia Szeląg | 2016-01-28 11:09:24
budownictwo, oszczędność energii
be16-728x90deedytuj opis zdjęcia

Międzynarodowe Targi Bauen & Energie Wien, stanowiące swojego rodzaju wystawę, wyznaczającą najnowsze trendy i promocję produktów służących budownictwu oraz przybliżeniu możliwości oszczędności energii, zorganizowane będą w

Messezetrum Wien Neu, Messeplatz 1, A-1021 Wien
Tel: +43 (0)1 727 20-0
Fax: +43 (0)1 727 20-4709

www.bauen-energie.at

BAUEN & ENERGIE to prestiżowa impreza branży budowlanej. W roku 2015 r. swoje oferty prezentować będzie, około 600 wystawców z 20 krajów na powierzchni 45.000 m2, starając się przedstawić najnowsze trendy, produkty oraz systemy stosowane na budowach, służące renowacji i modernizacji.

Targi te są okazją do przedstawienia najnowszych osiągnięć z dziedziny budownictwa, gospodarki mieszkaniowej i z zakresu energii odnawialnej oraz budownictwa ekologicznego. Swoje oferty prezentować będą producenci z następujących sektorów branżowych: materiały budowlane, urządzenia sanitarne, wykładziny, podłogi, okna, drzwi, bramy, schody, materiały izolacyjne, termoizolacje, systemy ocieplania fasad, narzędzia i maszyny, materiały instalacyjne, kafelki, kominki, balkony, ogrody zimowe, sauny, baseny, ogrodzenia, garaże, renowacja i modernizacja.

Na targach udzielane będą również indywidualne porady na temat projektów budowlanych. Uczestniczący w targach eksperci informować będą odwiedzających targi o charakterystyce energetycznej budynków.

 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Wiedniu (http://www.austria.trade.gov.pl/) będzie miał na ww. targach własne stoisko informacyjne, na które serdecznie zapraszamy.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Budowa antresoli

Zajmujemy się budową i konstrukcją Antresoli Realizujemy różne projekty i aranżacje .Antresole n...
Polska - Piaseczno 2021-03-06 Dodał: Paweł Oleba Budownictwo Zobacz ofertę

sprzedaż fotowoltaiki

SOLAR Free Energy specjalizuje się w nowoczesnych systemach solarnych - od projektu, po montaż i ...
Polska - Warszawa 2021-02-12 Dodał: Karol Wójcik Budownictwo, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne Zobacz ofertę

Produkcja elektroniki przemysłowej i oprogramowania

KSK Developments specjalizuje się w produkcji elektroniki przemysłowej i oprogramowania z element...
Polska - ZABRZE 2021-01-22 Dodał: Paweł Kasperek IT/ICT, Transport i logistyka, Budownictwo, Maszyny i urządzenia, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert