Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuForum biznesowe dotyczące Polski. Linz, WKOÖ, 27.01.2016 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Lidia Szeląg | 2016-01-28 13:38:21
forum, linz, wkoö


W środę 27.01. 2016 roku odbędzie się w Izbie Gospodarczej Górnej Austrii (WKO Oberösterreich) Forum biznesowe poświęcone działalności gospodarczej w Polsce.

W ramach planowanej wspólnej imprezy WKO Górnej Austrii, Centrum Handlu Zagranicznego Ambasady Austrii w Warszawie i Konsulatu Honorowego RP w Linz organizatorzy zaprosili doświadczonych ekspertów, którzy podczas tej imprezy promocyjnej udzielać będą bezpłatnych porad.
Celem forum jest przedstawienie austriackim przedsiębiorcom z Górnej Austrii istotnych informacji o możliwościach współpracy z polskim rynkiem (eksport, współpraca, inwestycje, itp.)

Od godz. 14.00 do godz. 17.00, każdy zainteresowany przedsiębiorca będzie mógł przeprowadzić
20-minutowe darmowe rozmowy konsultacyjne obejmujące następującą tematykę: finansowanie, promocja, inwestycyjne, wyszukiwanie partnerów biznesowych i specjalistów, informacje dot. specjalnych stref ekonomicznych oraz informacje prawne / podatkowe).

Od godz. 17: 00 do godz. 18: 00 planowana jest dyskusja panelowa z udziałem firm austriackich, które mają swoją siedzibę w Górnej Austrii i mają już doświadczenie na polskim rynku.
 

Wydział Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Wiedniu bierze udział w tym wydarzeniu.