Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuInformacja prasowa. PAIWG wyłącznym partnerem Reed Messe w Polsce

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2015-07-27 09:56:57
aktualności

W dniu 3 lipca 2015 organizacja PAIWG www.paiwg.org podpisała umowę o współpracy z targami Reed Messe Wien GmbH oraz Reed Messe Salzburg GmbH.

W dniu 3 lipca 2015 organizacja PAIWG www.paiwg.org podpisała umowę o współpracy z targami Reed Messe Wien GmbH oraz Reed Messe Salzburg GmbH. Według postanowień kontraktu PAIWG został wyłącznym przedstawicielem na obszar Polski dla 7 najważniejszych międzynarodowych targów organizowanych na terenie Austrii. Według Prezes PAIWG mgr Barbary Kamińskiej-Szuba „ze współpracy pomiędzy PAIWG i Reed Messe wynika wiele korzyści dla polskich firm zainteresowanych rynkiem austriackim. Uzyskają one bowiem wsparcie od początku do końca przy organizacji wystąpienia wystawienniczego w Austrii. Specjaliści PAIWG, uwzględniając indywidualną strategię polskiego wystawcy, doradzą przy wyborze odpowiednich targów oraz pomogą w ich przygotowaniu i organizacji. Faza przygotowań może także objąć nawiązanie bezpośrednich kontaktów z potencjalnymi austriackimi partnerami handlowymi, poinformowaniu ich o ofercie wystawcy i doprowadzeniu do spotkań w czasie targów. W ten sposób już podczas imprezy wystawienniczej może dojść do nawiązania pierwszych kooperacji z austriackimi klientami“. Współpraca z wiodącymi austriackimi targami wpisuje się doskonale w strategię PAIWG, której jednym z kluczowych elementów jest usługa Exibition, a więc wspieranie polskich i austriackich firm w udziale w targach na terenie Austrii oraz Polski. Zapraszamy do współpracy wszystkie polskie firmy zainteresowane wystawieniem swoich produktów lub usług na wiedeńskich lub salzburgskich targach oraz nawiązaniem owocnych kontaktów z potencjalnymi austriackimi partnerami handlowymi.

Lista najbliższych targów:

PAIWG (Polsko-Austriacka Inicjatywa Współpracy Gospodarczej) jest organizacją, zrzeszającą firmy z różnych branż, zainteresowane polsko-austriacką współpracą gospodarczą, a także specjalistów z dziedziny handlu zagranicznego, ekonomii, marketingu i prawa.

PAIWG inicjuje i wspiera rozwój stosunków handlowych pomiędzy polskimi i austriackimi podmiotami gospodarczymi. Celem głównym organizacji jest stworzenie wspólnej platformy dla ekspansywnych działań polskich i austriackich firm, która pozwoli na efektywne wykorzystanie potencjału rynkowego obydwu krajów. Nasze projekty internacjonalizacji realizowane dla polskich przedsiębiorstw obejmują także pozostałe kraje niemieckojęzyczne (Niemcy, Szwajcarię i Luksemburg).

Jesteśmy kompetentnym partnerem skoncentrowanym wokół wszystkich aspektów związanych z projektami internacjonalizacji przedsiębiorstw, począwszy od analiz rynkowych, poprzez kojarzenie partnerów handlowych w eksporcie, a skończywszy na wsparciu przy bezpośrednich inwestycjach zagranicznych oraz wykorzystaniu możliwości dotacyjnych dla przedsiębiorstw – zarówno w Austrii, jak i w Polsce.

Kontakt: office@paiwg.org

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Obróbki blacharskie

Świadczymy usługi cięcia i gięcia blachy według zlecenia klienta. Wykonujemy elementy metalowe o ...
Polska - POZNAŃ 2019-08-14 Dodał: Marcin Ciesielski Produkcja i przetwórstwo metali Zobacz ofertę

Conductor rails UNILIFT-UCR

Conductor rails UNILIFT-UCR complies with applicable standards and regulations, is safe and relia...
Polska - Bydgoszcz 2021-04-29 Dodał: Anna Jaracz Maszyny i urządzenia Zobacz ofertę

Conductor rails UNILIFT-UCR

Conductor rails UNILIFT-UCR complies with applicable standards and regulations, is safe and relia...
Polska - Bydgoszcz 2021-04-29 Dodał: Anna Jaracz Maszyny i urządzenia Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert