Suche Menü
A A A Hoher Kontrast: A A

Wirtschaftstandort PolenKalendarz trójdzielny w wypukłą główką, druk kalendarza jednodzielnego, czterodzielnego

Wall calendar print 3 blocks, Three fold calendars Individual corporateen pl
Aktie Druck Download PDF
Ansprechpartner
Piotr Dąbkowski
piotr@drukarniakid.pl
Tel: +48513106813
www.DrukarniaKiD.pl

Język komunikacji:
Hiszpański, Polski, Niemiecki, Angielski,

Beschreibung der Bestellung

Kalendarze - idealna forma gadżetu reklamowego i przydatne narzędzie pracy.
Nasza firma od lat specjalizuje się produkcji kalendarzy. W ofercie kalendarze ścienne, biurkowe, planszowe, w oprawie spiralnej, szyte drutem bądź klejone. Mamy bardzo bogatą ofertę kalendarzy trójdzielnych, jednodzielnych, czterodzielnych. Możemy zaoferować zarówno zwykłe jak i wersje luksusową z wypukłą główką i zawieszką.
Kalendarze towarzyszą nam każdego dnia, a z marketingowego punktu widzenia - są idealną formą reklamy. Dyskretnie zerkamy na logo firmy bądź też zdjęcia z nią związana i tym samym w świadomości buduje się jej obraz i znajomość.
Kalendarze jednodzielne oraz trójdzielne są niezwykle popularne i przy tym funkcjonalne, bez wątpienia znajdą swoje zastosowanie w wielu miejscach

We offer printing and binding of wall calendars in three blocks, three fold calendars Individual corporate. Folded three or four times. Standard calendars, customized backs and head.
Please contact us for details. Or check our website www.drukarniakid.pl/pl/oferta/19/Kalendarze


Zusätzliche Informationen

Kalendarz z główką wypukłą charakteryzuje się tym, że górna część kalendarza zwana główką nie jest na sztywno i płasko przyklejona do plecków tylko przez zastosowanie specjalnego rodzaju klejenia tworzy trójwymiarowy efekt wypukłości 3D. Dzięki temu patrząc na wiszący na ścianie kalendarz pod różnymi kątami wciąż widzimy grafikę w przyjemny i miły dla oka sposób. Dodatkowo możemy stosować plastikową zawieszkę. Pozwala to uniknąć wiercenia w główce kalendarza dziurki, lub wątłej konstrukcji papierowej do wieszania kalendarza na ścianie.
Główka i plecki kalendarza są drukowane wg zamówienia klienta. Kalendaria na ogół stosujemy standardowe, nie mniej możemy pochwalić się licznymi realizacjami kalendarzy przygotowywanych całkowicie pod indywidualne zamówienie klienta, łącznie z kalendariami.Nabywcy z zagranicy


  • Wielka Brytania
  • Niemcy

Legenda
- Die Hauptmärkte von Interesse
- Agenturen
- Nabywcy z zagranicy

CPV


  • Kalender
Art des Angebotes
Verkauf
Land
Poland
Schlusstermin für den Eingang der Angebote
05.04.2020
Gültig ab
08.10.2019
Geäst
Handel, Poligraficzne, Media i reklama,
Mögliche Produktionsvolumen
1000
Der Minimalwert des Auftrags
300.00
Währung
Der Käufer im Ausland
JA