Suche Menü
A A A Hoher Kontrast: A A

Wirtschaftstandort Polen



Optyczny czujnik ruchu 200cm 12V - DELTA smartLEDs



pl
Aktie Druck Download PDF
Ansprechpartner
Roman Jarocki
web@apacheta.pl
Tel: +48608009009
http://smartleds.pl

Język komunikacji:
Polski,

Beschreibung der Bestellung

Optyczny czujnik ruchu nowej generacji DELTA smartLEDs 200cm do LED 12V z wyjściem OC. Czujnik posiada regulowany zasięg w zakresie 30-200cm, wąski kąt detekcji, a także mikroprocesorową obróbkę sygnału, eliminującą zakłócenia. Przeznaczony do współpracy z urządzeniami sterowanymi wyjściem OC, np. sterownikami schodowymi oświetlenia LED smartlEDs.


Zusätzliche Informationen

Optyczny czujnik ruchu DELTA smartLEDs to jednoelementowy czujnik odbiciowy, wykrywający obiekty w ustalonym zakresie. Posiada regulowany zasięg do 200 cm, wąski kat detekcji, a także mikroprocesorową obróbkę sygnału, eliminującą zakłócenia. Czujnik potrafi adaptować się do się do warunków otoczenia, posiada 2 tryby pracy: odległości lub ruchu.
Może współpracować z urządzeniami sterowanymi wyjściem OC, w szczególności ze sterownikami schodowymi oświetlenia LED smartLEDs. Jest to czujnik jednoelementowy i może być stosowany do schodów zabudowanych tylko z jednej strony lub ażurowych. Jest bezkonkurencyjny do wykrywania ruchu na otwartych z jednej strony szerokich schodach i przejściach, nie łapie osób obok schodów.



CPV


  • Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel', 'Beleuchtung
Art des Angebotes
Verkauf
Land
Poland
Schlusstermin für den Eingang der Angebote
30.04.2018
Gültig ab
01.11.2017
Geäst
Pozostałe branże, Wyposażenie wnętrz, Oświetlenie, Pozostały sprzęt elektryczny, Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne, Maszyny i urządzenia,
Mögliche Produktionsvolumen
1000
Der Käufer im Ausland
NO